Potřebuje váš dům detox?

Trávíte příliš mnoho času péčí o domácnostuklízením nepořádku a hledáním věcí?

Podzim je čas, kdy se příroda připravuje na zimu – padá listí a z usychajících rostlin se uvolňují semena, která v půdě přečkají celou zimu.

Podzim nás vede do hloubky, do zkoumání svého života. Můžeme propustit všechny nepotřebné věci, vztahy, myšlenky a návyky. Je to vhodná doba se zaměřit na své domovy. Probrat, co nám po celý rok sloužilo a co chcete poslat dál. 

Listopad je pro mě měsícem, kdy se začínám těšit na Vánoce, vymýšlím, co komu věnuji a také slavíme narozeniny staršího syna. Při hledání dárku k jeho 5. narozeninám jsem se rozhodla i vás obdarovat a věnovat vám proto jako DÁREK 50 % slevu na eBook Detoxikuj svůj dům. Chtěla bych vám poděkovat za stažení eBooku 5 pravidel k uklizené domácnosti a také jsem vděčná, že mě sledujete a čtete mé články. 

Do 11. listopadu do 23:59 můžete využít šanci získat eBook s 50% slevou. Potom se bude eBook prodávat opět za normální cenu. Akce se nebude opakovat.

Představte si ten úžasný pocit, kdy sedíte v uklizené domácnosti. Doma se Vám líbí, máte to tu rádi. Víte, kde se co nachází. Máte čas si hodit nohy nahoru a vychutnat si kávu.

Je to úžasné.

Stejně tak úžasné je každé ráno vstávat a vědět, že úklid Vám zabere jen pár minut a pak se můžete věnovat věcem, na kterých Vám opravdu záleží.

Rozhodla jsem se své zkušenosti sdílet s ostatními lidmi, kteří, stejně jako já před lety, řeší problém s nepořádkem. Já jsem už tento kus cesty prošla za vás a dám vám jednoduché tipy, jak na to. Teď se s vámi chci podělit o to, jak jsem to udělala.

Jmenuji se Eva Knoblová

Baví mě inspirovat lidi, jak se přestat trápit nepořádkem a mít čas nejen na rodinu, ale i sami na sebe. 

Ukazuji lidem cestu, jak jde žít minimalisticky i s dětmi. Mou vášní je uklízení a vím, jak může být úklid zábava, jak ho udržet a zároveň šetřit přírodu a peněženku. 

Udělejte si ve svém životě místo pro to, co skutečně chcete. Jestli si myslíte, že potřebujete změnu, tady je návod. Již nebudete muset zdlouhavě uklízet a trpět úzkostmi a stresem z úklidu.

Chcete se dozvědět, jak žít naplněnější život díky vlastnictví menšího množství věcí? 

Pomocí praktických rad a povzbuzování spolu můžeme vytvořit váš vlastní minimalistický styl. 

Mám uklizeno a i vy můžete mít!

Úklid mi nezabírá mraky času a zároveň vydrží. Mám dostatek úložného prostoru, který nepřetéká. Úklid nás doma baví.

Ještě před několika lety bylo vše jinak.


Všudypřítomný nepořádek vedl k hádkám s manželem. Měli jsme spoustu věcí, které nebylo kam dát. Nemohla jsem nic najít. Z bortících se komínků se špatně vytahovalo oblečení, takže jsem mnohdy nosila pořád to stejné dokola. Vlastně jsem vůbec nevěděla, co se tam všechno ukrývá. 


Rozhodla jsem se změnit náš přístup k úklidu, abychom měli více času na sebe i na děti. Metodou pokus-omyl, nespočtem přečtených rad o úklidu a ještě více videí o jeho organizaci, jsem náš domov dostala tam, kde je nyní.

Co Vám eBook Detoxikuj svůj dům přinese?

Podrobný návod na úklid

Nabízím Vám osvědčený a vychytaný návod, který Vám přinese domov, ve kterém si přejete žít.

Ušetříte peníze

Zjistíte, co je pro Vás skutečně důležité. Ušetříte peníze za zbytečnosti a také za jejich údržbu.

Ušetříte čas studia

Ušetříte čas strávený studováním teorie, už jsem to udělala za Vás.​

Zábava

Při úklidu si užijete i zábavu.

Ušetříte čas

Vyřešíte potíže s nepořádkem a získáte čas na svou rodinu, přátele i sami na sebe.

Fotografie

eBook je nadupaný názornými fotografiemi z našeho domu a z míst, kde jsem pomáhala s úklidem. Najdete v něm také různé fotky pro pobavení.

Méně stresu

Nepořádek vyvolává stres a je také častým důvodem mnoha hádek v domácnosti. Když si uklidíte, získáte mnohem více spokojenosti. Zjistíte, jaké jsou Vaše životní cíle a co je opravdovým důvodem nespokojenosti. Otevře se Vám prostor ke splnění Vašich tajných snů.

Motivace nepřestávat

V eBooku najdete motivaci ve složitých situacích, které mohou během úklidu nastat.

Praktické rady

V eBooku naleznete praktické rady, které můžete ihned uvést do praxe.

Zamilujete si vlastní domov

Díky eBooku začnete projevovat domovu úctu. Bude se Vám v něm líbit a budete mít radost z věcí, které vlastníte.

Kolik stojí eBook Detoxikuj svůj dům?

eBook Detoxikuj svůj dům obsahuje 6 kapitol a celkem v něm najdete 92 stran.

Cena tohoto eBooku je 470 Kč.  Nyní jej nabízím za 235 Kč pouze do středy 11.  listopadu do půlnoci.

Jsem si jistá, že hodnota, kterou Vám eBook přinese, je nesrovnatelně vyšší

Průměrná cena eBooků, které se v ČR prodávájí (např. o cestování nebo o vaření) je 690 Kč. Já Vám ale nenabízím průměrný eBook, nabízím Vám komplexního rádce, který Vám ušetří mnoho stresu a Váš čas.

Když budu eBook v budoucnu aktualizovat, pošlu Vám aktualizovanou verzi zdarma.

Klikněte na tlačítko “Objednat eBook” a vyplňte objednávkový formulář. EBook Vám přijde e-mailem v pdf poté, co se objeví úhrada na mém účtu.

Možná Vás teď napadají tyto otázky:

Už nějaké zkušenosti s úklidem mám. Přinese mi eBook něco nového?

Veřím, že ano. eBook obsahuje i důvody, proč se většině lidí nedaří dotáhnout úklid do konce nebo proč jim vydrží jen chvíli. K tomu je v eBooku dostatek teoretických rad a příkladů. Proto věřím, že i když máte s úklidem zkušenosti, bude Vám eBook užitečný.

Není to moc peněz?

Může se to tak zdát, ale do tohoto eBooku jsem zapsala všechny informace, které jsem posbírala za několik let. Můžu vám tedy ušetřit ty roky zkoušení a hledání. Stejnou částku dáte třeba za pár kousků kosmetiky, jedny letní boty, návštěvu kina nebo levnou večeři v restauraci pro dva… Nebo je můžete investovat do cesty k uklizené domácnosti. A také tato částka může být důvodem, proč eBook dočtete do konce a opravdu Vás bude motivovat si uklidit.

Co když v eBooku nenajdu informace, které hledám?

Je pro mě důležité, aby vám eBook přinesl alespoň jednu pro vás důležitou informaci. Pokud však zjistíte, že všechno, co je v eBooku napsáno znáte, uklidním vás. Garantuji vám vrácení peněz do 30 dnů od nákupu eBooku – bez jediné otázky vám vrátím peníze v plné výši.

Co o eBooku říkají čtenáři?

Za celý můj život se mi doma nakupilo plno věcí, navíc jsme spolu začali bydlet s mým mužem. A najednou nikde nebylo na nic místo a vše se všude válelo. Začalo to být neúnosné. Nakopla mě až pomoc tohoto ebooku. Začala jsem třídit jednotlivé věci, ty nepotřebné vyházela nebo darovala. Roztřídila jsem vše a našla jsem v tom systém, který mi předtím chyběl. Pak už to šlo snadno. Objevila jsem díky tobě kouzlo minimalismu a můj život dostal nový směr. Děkuji za pomoc, kterou jsem potřebovala a těším se na další rady a nápady.
Anna Mročková
Učitelka z mateřské školy
Je úžasné se poučit a zamyslet se nad sebou. V reálném životě všichni děláme chyby, o kterých se zmiňuješ a je velmi dobře, že na naše chyby upozorňuješ. Vystihla jsi nedostatky nejen svoje, ale všech lidí i moje. Kdybych nechtěla Tvůj e-book číst, tak jej odložím, ale četla jsem jej se zájmem. Určitě Tvůj e-book doporučím svým známým, budou velmi překvapeni a doufám, že jej také se zájmem přečtou a budou se řídit Tvými radami. Děkuji Ti a přeji hodně štěstí v dalším tvoření a doufám, že budeš pokračovat, protože Tvoje rady jsou pro nás přínosem. Děkuji Jana
Jana Poláčková
Pojišťovací zprostředkovatelka

K eBooku mám pro Vás ještě dárek

Bonus 1: Osobní plánovače

Budu ráda, když se v organizaci domácnosti budete orientovat a úklid Vám vydrží. Proto jsem pro Vás připravila plánovače, které Vám mohou pomoci ke zvládnutí rutin potřebných ke zkrocení nepořádku jednou provždy. Plánovače zasílám v pdf, abyste si je mohli opakovaně vytisknout. Je jich více variant. Můžete si vybrat podle svého vkusu nebo požadovaného formátu, který Vám bude nejlépe vyhovovat.

Bonus v hodnotě 109 Kč získáváte ZDARMA.

Bonus 2: Pracovní sešit Jaký je váš styl organizace

Jako druhý bonus jsem pro Vás připravila pracovní sešit s menším testem, podle kterého zjistíte, jaký tvoříte nepořádek a jak mu předcházet. Pochopíte také, jaký styl organizace mají další lidé ve vaší domácnosti.

Bonus v hodnotě 109 Kč získáváte ZDARMA.

Bonus 3: Pracovní sešit k eBooku

Jako třetí bonus mám pro Vás pracovní sešit k eBooku, který Vás krok za krokem provede celým úklidem.

Teorie je skvělá věc, ale abyste dokončili úklid Vašeho domu, je potřeba se pustit do akce. Jednotlivé kroky jsem Vám podrobně rozepsala již v tomto eBooku a abych Vám ulehčila jejich plnění, vytvořila jsem pro Vás tento pracovní sešit. Vytiskněte si jej a jednotlivé kroky tvořte přímo v něm.

Na konci bude Váš úklid domu hotov.

Bonus v hodnotě 149 Kč získáváte ZDARMA.

OBJEDNEJTE SI EBOOK DETOXIKUJ SVŮJ DŮM

ANEB MINIMALISMEM K UKLIZENÉ DOMÁCNOSTI TEĎ

a už zítra vykročte na cestu k uklizené domácnosti.

Darujte sami sobě čistý a nádherný domov ještě dnes. Zasloužíte si ho! Pokud Vás láká mít doma čisto a uklizeno, objednejte si jej IHNED kliknutím zde!

Je to eBook, který Vám může změnit život a takové věci se neodkládají.

eBook Detoxikuj svůj dům  běžně stojí 470 Kč vč. DPH.  Nyní jej můžete mít za 235 Kč. 

Máte 4 dny, abyste tuto šanci využili. Potom se bude eBook prodávat opět za normální cenu. 

Šance získat eBook s tímto dárkem je až do středy 11. listopadu 23:59. Akce se nebude opakovat. Byla by škoda o tuto skvělou příležitost přijít.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na mamauklizi@evaknoblova.cz, mobil: 728 129 874.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.